|
Kilka pytań:
1. Kto to jest ta Pałka z którą napadli tego bezbronnego studenta?
2. Dlaczego student miał na sobie koszulkę klubu, który z racji swojej przeszłości działa prowokacyjnie jak czerwona płachta na byka?
3. Czy student posiadał nóż? Jeśli nie, to dlaczego nie został przeszukany? jest niemal pewne ze go posiadał, lub posiadała go tamta kobieta.
4. Dlaczego zabrakło naistotniejszych informacji, tj,
- Czy napastnicy mieli wykupione miesięczne bilety MPK, jeśli tak to na jakie linie ? Ludzie mają prawo wiedzieć jakie linie ze względów bezpieczeństwa omijać szerokim łukiem.
- Czy napastnicy byli w posiadaniu jakichkolwiek emblematów religijnych, wszelakich krzyży, wizerunków Matki Boskiej lub św. obrazków ? Jest to o tyle istotne ze ofiara prawdopodobnie była wyznania zydowskiego a wtedy mamy do czynienia z napadem na tle rasistowskim o podłożu antysemickim.
5. Jakie zarzuty ma Paweł.M ?
6. Kiedy i na ile zostanie wystawiony zakaz stadionowy ? . Czy nie zachodzi konflikt interesów skoro Jacek Bednarz jest oskarżycielem posiłkowym w toczącym się postępowaniu.
7. Ile odpalono tych niebezpiecznych rac, łącznie.
FUCK police!
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 30.03.2014 o godz. 18:18.
|