Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4437
Stary 30.03.2014, 16:48
Krakowska napisał(a):
Krakowska policja zatrzymała czterech młodych mężczyzn (17-18 lat), członków Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków za rozbój. - W sobotę około godz. 18 na ul. Emaus w Krakowie napadli z pałką na studenta, który szedł z dziewczyną, grozili mu i zabrali koszulkę z emblematami Cracovii - mówi podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik małopolskiej policji.

Jak informuje rzecznik policji, znaleziono przy nich karnety do sekcji "Trenuj Sporty Walki" w TS Wisła, prowadzonej przez Pawła M. pseud. Misiek, słynnego kibola Wisły.
Hahahaha. "artykuł sponsorowany".
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 30.03.2014 o godz. 17:03.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując