Krakowska napisał(a):
Krakowska policja zatrzymała czterech młodych mężczyzn (17-18 lat), członków Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków za rozbój. - W sobotę około godz. 18 na ul. Emaus w Krakowie napadli z pałką na studenta, który szedł z dziewczyną, grozili mu i zabrali koszulkę z emblematami Cracovii - mówi podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik małopolskiej policji.
Jak informuje rzecznik policji, znaleziono przy nich karnety do sekcji "Trenuj Sporty Walki" w TS Wisła, prowadzonej przez Pawła M. pseud. Misiek, słynnego kibola Wisły.
|
Hahahaha. "artykuł sponsorowany".