|
Niewiarygodne jest to co się dzieje w Śląsku, z taką kadrą ten zespół spokojnie powinien uplasować się na 5-6 miejscu. Piłkarze na boisku zachowują się jakby niebyli świadomi, że mogą spaść. Oby nastąpiło u nich przebudzenie w rundzie finałowej, bo inaczej z takim zaangażowaniem jaki prezentują Zagłębie czy Podbeskidzie spokojnie ich przeskoczy.
|