Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 30.03.2014, 16:28
Niewiarygodne jest to co się dzieje w Śląsku, z taką kadrą ten zespół spokojnie powinien uplasować się na 5-6 miejscu. Piłkarze na boisku zachowują się jakby niebyli świadomi, że mogą spaść. Oby nastąpiło u nich przebudzenie w rundzie finałowej, bo inaczej z takim zaangażowaniem jaki prezentują Zagłębie czy Podbeskidzie spokojnie ich przeskoczy.
Odpowiedz cytując