Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 30.03.2014, 14:04
fiti napisał
Janusz napisał(a): Jak słyszę Koseckiego, to mi się przewraca. Takiego bufona to ze świecą szukać. Może jak by zjadł Snickersa, to przestanie?


Co powiedział ?

Wczoraj przed meczem Lecgia-Lech na onecie albo innej wp były 2 artykuły, jeden głównie o nim, w drugim go cytowali. Sodówa mu odwaliła. Coś w stylu on jest de beściak, Legia też, a jak ktoś się nie zgadza to ma kompleksy a w ogóle to on ma porsche itd, itp...

ps
A co do tego czy Legia jest najlepsza, ma najwięcej punktów, to zgoda. A jak te punkty zdobywa? Wczoraj bramka po faulu, nawet sędzia nie ukrywa, z Nami po 1 metrowym aucie 2 metry od sędziego, to tylko tak na szybko. A potem jak sa za krótcy na Ligę Europy to wyniki jakie widać. I to jest krzywda dla całej polskiej piłki.
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Janusz : 30.03.2014 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując