Drozd napisał(a):

|
No to się popisałeś, na tyle tylko stać? Ale nie ma co się dziwić. Odpowiedź godna zazdroszczącego złodziejom.
|
Chłopie masz kompleks Legii, płaczesz jak baba lub jak kto woli jak żydy u siebie na pasiastym forum tylko o nas. Temat o ekstraklasie a Ty siedzisz tu od jakiegoś czasu i tylko Legia i Legia... Nie przepadam za wypowiadającymi tutaj warszawiakami ale to co Ty tu wypisujesz to woła o pomstę do nieba.Widząć co się u nas dzieje to tak ,zazdroszczę Legii tak zajawionego prezesa jakim jest Leśnodorski i tego jak ten klub się rozwija ale nie mam paranoi na ich punkcie jak Ty. Na tym kończę dyskusję z Tobą bo widząc wcześniejsze dyskusje to...szkoda czasu
Wracając do tematu to ciekawie zapowiada się walka o awans do ósemki, Lechia ma dobry terminarz, mam nadzieję ,że im się uda