Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1429
Stary 30.03.2014, 12:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No to się popisałeś, na tyle tylko stać? Ale nie ma co się dziwić. Odpowiedź godna zazdroszczącego złodziejom.
Chłopie masz kompleks Legii, płaczesz jak baba lub jak kto woli jak żydy u siebie na pasiastym forum tylko o nas. Temat o ekstraklasie a Ty siedzisz tu od jakiegoś czasu i tylko Legia i Legia... Nie przepadam za wypowiadającymi tutaj warszawiakami ale to co Ty tu wypisujesz to woła o pomstę do nieba.Widząć co się u nas dzieje to tak ,zazdroszczę Legii tak zajawionego prezesa jakim jest Leśnodorski i tego jak ten klub się rozwija ale nie mam paranoi na ich punkcie jak Ty. Na tym kończę dyskusję z Tobą bo widząc wcześniejsze dyskusje to...szkoda czasu

Wracając do tematu to ciekawie zapowiada się walka o awans do ósemki, Lechia ma dobry terminarz, mam nadzieję ,że im się uda
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 30.03.2014 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując