Drozd wszędzie widzi spiski

Czy to polityka, czy piłka nożna.
Obejrzyj sobie ligę hiszpańską czy też angielską, zobacz jak tam też sędziowie się mylą. Też przekupieni?
W zeszłym sezonie też stękałeś, jak to Legii pomagali. Ja podałem przykłady KILKU spotkań, gdzie sędziowie Legii nie pomagali, a nawet gwizdali przeciwko niej (np. nie uznawali prawidłowych bramek, widzieli spalone tam gdzie ich nie było itp). Ale do ciebie to nie dociera, klapki na oczach i jazda do przodu.
Czy to w temacie o polityce czy w sporcie nie można z tobą dyskutować merytorycznie, bo jak ktoś podaje argument (tak jak ja w dyskusji o zeszłym sezonie swego czasu), to ty udajesz, że albo nie rozumiesz, albo nie dostrzegasz. Twoja racja jest najtwojsza, wszyscy inni się mylą.
BŁĘDY sędziów są wszędzie, wystarczy pooglądać inne ligi (np. hiszpańską - tam to są wielbłądy, a nie błędy).
Cytat:
|
Zbigniew Boniek zaprzeczył na Twitterze słowom Mateusza Możdżenia, który po meczu Legii z Lechem powiedział, że sędzia Paweł Gil przyznał się do błędu, jakim miało być uznanie bramki zdobytej przez Miroslava Radovicia.
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...?ticaid=11275d
i teraz której informacji wierzysz? Obie z wp.pl. Pewnie wierzysz tej, która ci bardziej pasuje. Normalnie łykasz jak młody pelikan.
http://ekstraklasa.tv/wideo,172/gol-...ian-7,412811,v
a tutaj Rzeźniczak nie był pchnięty lekko ręką? Czemu nie piszesz, że ta bramka to kabaret?