Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 30.03.2014, 11:10
silver03 napisał(a):Wyświetl post
W Pucharach sędziowie nie mają swoich sympatii "klubowych" i nie są tak żałośnie słabi.
Słabi? Chyba ślepi albo niedowidzący. Jak sędzia może być słaby? Co to za debilny wymysł? Żeby móc być słabym to trzeba musieć coś wykonać. A czarne złodzieje mają jedynie patrzeć i widzieć. To nie jest kwestia umiejętności, tylko jakości wzroku i uczciwości. Dlatego ślepych i oszustów trzeba wyp.....ć . 90% kontrowersyjnych sytuacji jest ewidentnych, a fakt ich zaistnienia to dowód na przekręty.

jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
No i z czego Ty się śmiejesz? Śmiejąc się z nich, powinieneś śmiać się jeszcze bardziej z nas! Liga jest chyjowa ale mistrzostwo to mistrzostwo, Legia w najbliższych latach ma szansę trochę zdominować ligę bo kto ma jej zagrozić? Jedynie Amica ma potencjał a reszta? Górnik,Ruch,Pogoń,Zawisza bez kibiców czy może my z naszą polityką prowadzenia klubu gdzie nawet ochrona rozwiązuje umowę bo jej nie płacą? W Legii wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i trzeba oddać Leśnodorskiemu ,że zrobił już kawal dobrej roboty. Można kogoś nienawidzić ale bądźmy obiektywni
I Ty niby jesteś obiektywny? Zazdrościsz krawatom, że im czarna mafia wygrywa ligę? Bo ja nie i nie uważam że mistrzostwo kupione pod stołem to mistrzostwo. Najlepszym probierzem takich mistrzostw są występy w pucharach. I co? Wstyd na całą Europę. Bo gołym okiem widać że bez sędziów Legia jest słabsza od ósmej drużyny ligi Cypryjskiej. Zazdrościsz im dalej ?

W tym syfie żeby coś drgnęło po pierwsze należy zdać sobie sprawę z sytuacji, a nie udawać że wszystko jest ok. Jaką robotę zrobił prezesina w krawacie? Tyle że w każdym meczu drukują im wynik? Faktycznie tylko gratulować i zazdrościć :(.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.03.2014 o godz. 11:13.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując