Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
aussieFC
Member
Od: 07.2011
Skąd: melbourne, australia
Offline
#
1966
30.03.2014, 10:43
Zagłębie-Wisła 0:1 (0:0)
SKŁAD: Miśkiewicz - Burliga, Nalepa, Uryga, Piotr Brożek - Chrapek, Stjepanović, Garguła, Stilić, Guerrier, Paweł Brożek.
ZMIANY: Szewczyk, Burdenski, Sarki
STRZELCY: Stilic
aussieFC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aussieFC
Znajdź inne posty napisane przez aussieFC