Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 30.03.2014, 10:34
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ważne że w pucharach też działa.
No i z czego Ty się śmiejesz? Śmiejąc się z nich, powinieneś śmiać się jeszcze bardziej z nas! Liga jest chyjowa ale mistrzostwo to mistrzostwo, Legia w najbliższych latach ma szansę trochę zdominować ligę bo kto ma jej zagrozić? Jedynie Amica ma potencjał a reszta? Górnik,Ruch,Pogoń,Zawisza bez kibiców czy może my z naszą polityką prowadzenia klubu gdzie nawet ochrona rozwiązuje umowę bo jej nie płacą? W Legii wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i trzeba oddać Leśnodorskiemu ,że zrobił już kawal dobrej roboty. Można kogoś nienawidzić ale bądźmy obiektywni. Jeśli już jestem przy nienawiści to szczerze gratuluję łódzkiemu Widzewowi przerwania "passy" 13 meczów bez punktu na wyjeździe
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 30.03.2014 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując