Ostatnie 2 kolejki:
Cracovia : Górnik dom, Korona wyjazd
Lechia: Piast d, Śląsk w
Jaga: Lech w, Piast d
Zawisza: Legia w, Ruch d.
Dodatkowo Zawisza jutro ma u siebie Śląsk, a Jaga Górnika na wyjeździe. Jak Zawisza jutro wygra to będzie jedną nogą w grupie mistrzowskiej. Gdyby przegrał to może z niej wypaść ze względu na ostatnie 2 trudne mecze. Górnik wygrywając jutro zaklepie awans na 100%. Wtedy z Cracovia zagra bez dużego ciśnienia. Na razie to gdybanie, po jutrzejszych meczach będzie można zrobić analizę na ostanie kolejki. Jakby nie było ważne żeby sąsiadki wylądowały w grupie spadkowej
