Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 29.03.2014, 19:57
Na Kauflandzie parodia futbolu. Kto walczy o grupę mistrzowską a kto będzie walczył o brak spadku-trudno odróżnić. Do tego gówniany mecz na Łazienkowskiej...Ta liga jest T-R-A-GI-C-Z-N-A!!!!!
Odpowiedz cytując