Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
11
29.03.2014, 15:14
Jak słyszę Koseckiego, to mi się przewraca. Takiego bufona to ze świecą szukać. Może jak by zjadł Snickersa, to przestanie?
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz