Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4426
Stary 29.03.2014, 12:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a odpalaj sobie ile chcesz. Na tym forum masz moje pełne poparcie.



Rozumiem, że jako antymod znasz lepiej Regulamin tego forum ode mnie? Nikt tu nigdy nie był banowany za poglądy czy za "pirotechnikę", co najwyżej za łamanie Regulaminu (obrażanie, inwektywy, itd)



Pokaż mi choć jeden mój post, w ktorym wychwalam UFA Sports.

Naprawde, na tym forum sporo osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Gdzie ja jestem?
Nie rozsmieszaj mnie- tutaj banowanie ludzi zalezy od widzimisie i humoru Twardych Szeryfów zza biurka- poprzednie 7 letnie konto zostalo zbanowane dozywotnio za napisanie druzyny ze stolicy z malej litery i za radosc ze frajersko stracila MP na rzecz Slaska ( bez zadnego przeklenstwa itd) - wiec sory- ale nie pisz glupot o regulaminach, bo niektorzy panowie z czerwonym loginem - robia co chca i jak chca ....
Odpowiedz cytując