SharksiK napisał(a):

Framacie, nie idz tą drogą !
Na znak protestu odpalam...
|
a odpalaj sobie ile chcesz. Na tym forum masz moje pełne poparcie.
AntyMod napisał(a):
nie przesadzaj z ta pirotchnika bo zwolennicy Nowego Nurtu Kibiowskiego w Polsce ( z czerwonym loginem) moge cie zbanowac albo kazac podpisac lojalke .... wtedy zostanie ci forum 2-go portalu wislackiego - gdie wiekszosc jest zwolennikami Lysego Weza ( to nic ze na 100 wpisow jest 5 numerow IP ) ...https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
|
Rozumiem, że jako antymod znasz lepiej Regulamin tego forum ode mnie? Nikt tu nigdy nie był banowany za poglądy czy za "pirotechnikę", co najwyżej za łamanie Regulaminu (obrażanie, inwektywy, itd)
JacobCFC napisał(a):

|
Genialnie to całe UFA Sports, które wychwalasz ...
|
Pokaż mi choć jeden mój post, w ktorym wychwalam UFA Sports.
Naprawde, na tym forum sporo osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Gdzie ja jestem?
