Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4424
Stary 29.03.2014, 11:36
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Framacie, nie idz tą drogą !

Na znak protestu odpalam...
a odpalaj sobie ile chcesz. Na tym forum masz moje pełne poparcie.

AntyMod napisał(a):
nie przesadzaj z ta pirotchnika bo zwolennicy Nowego Nurtu Kibiowskiego w Polsce ( z czerwonym loginem) moge cie zbanowac albo kazac podpisac lojalke .... wtedy zostanie ci forum 2-go portalu wislackiego - gdie wiekszosc jest zwolennikami Lysego Weza ( to nic ze na 100 wpisow jest 5 numerow IP ) ...https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40


Rozumiem, że jako antymod znasz lepiej Regulamin tego forum ode mnie? Nikt tu nigdy nie był banowany za poglądy czy za "pirotechnikę", co najwyżej za łamanie Regulaminu (obrażanie, inwektywy, itd)

JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Genialnie to całe UFA Sports, które wychwalasz ...
Pokaż mi choć jeden mój post, w ktorym wychwalam UFA Sports.

Naprawde, na tym forum sporo osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Gdzie ja jestem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując