SharksiK napisał(a):

Framacie, nie idz tą drogą !
Na znak protestu odpalam...
|
nie przesadzaj z ta pirotchnika bo zwolennicy Nowego Nurtu Kibiowskiego w Polsce ( z czerwonym loginem) moge cie zbanowac albo kazac podpisac lojalke .... wtedy zostanie ci forum 2-go portalu wislackiego - gdie wiekszosc jest zwolennikami Lysego Weza ( to nic ze na 100 wpisow jest 5 numerow IP

) ...
https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40