Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4420
Stary 29.03.2014, 01:44
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Framacie, nie idz tą drogą !

Na znak protestu odpalam...
nie przesadzaj z ta pirotchnika bo zwolennicy Nowego Nurtu Kibiowskiego w Polsce ( z czerwonym loginem) moge cie zbanowac albo kazac podpisac lojalke .... wtedy zostanie ci forum 2-go portalu wislackiego - gdie wiekszosc jest zwolennikami Lysego Weza ( to nic ze na 100 wpisow jest 5 numerow IP ) ...https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 29.03.2014 o godz. 02:15.
Odpowiedz cytując