|
Senior Member
Offline
|
#4412

28.03.2014, 22:10
|
Kocur napisał(a): 
Ja .......ę.
Sami doktorzy i eksperci od wszystkich dziedzin na forum. Jeszcze zaraz się jakiś profesor znajdzie.
A to że klub postępuje wbrew prawu to do pustych głów nie dociera.
|
Rzecz w tym, nie czy klub łamie prawo (a łamie), czy niszczy wspólnotę kibicowską (a niszczy),..tylko czy „linia naszej partii (prezesa) jest wyłącznie słuszna”, albowiem są tacy, którzy udowodnią każdą, najbardziej absurdalną tezę, że słuszna jest. Są i tacy, którzy niedoceniają siły poparcia (jak dla mnie bardziej inercji) ze strony nad-prezesa ..Moim skromnym zdaniem prawda prawna, ta teoretyczna, jest tu bez znaczenia, bo tą praktyczną, pisze, tak jak historię, zwycięzca .. A rozstrzygnie i tak Pan Cupiał, jak tylko zrobi sobie bilans, strat i korzyści z bieżącego stanu rzeczy..
|
|