|
A i jeszcze jedna sprawa gdyby w październiku 1939 Niemcy po podbiciu Polski nie zaatakowali Francji to za dwa trzy lata Wielka Brytania i Francja podpisały by rozejm i tyle by po nas zostało. Żeby się historia nie powtórzyła ( a lubi się powtarzać) i żebym sie mylił.
|