Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 28.03.2014, 13:51
A i jeszcze jedna sprawa gdyby w październiku 1939 Niemcy po podbiciu Polski nie zaatakowali Francji to za dwa trzy lata Wielka Brytania i Francja podpisały by rozejm i tyle by po nas zostało. Żeby się historia nie powtórzyła ( a lubi się powtarzać) i żebym sie mylił.
Odpowiedz cytując