Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4399
Stary 28.03.2014, 13:26
@legion18
Całkowicie Cie rozumiem ale niestety tak prawo jest zbudowane że klub realnie nie ponosi konsekwencji za takie działania. Dlatego jak zechce robić, tak będzie robił, dopóki go sąd nie ustawi do pionu (za jakiś czas). Nic tu nie da powoływanie się na rozsadek i krzywdę. Nawet jak Bednarz działa bezprawnie, patrząc na to co się dzieje, konsekwencje dla kibica i klubu wydają się być bardzo podobne do przypadku jakby jego interpretacja była całkowicie zgodna z prawem. Dopóki sąd tego nie zabroni tak będzie, a pewnie wtedy wymyśli coś innego w oparciu o te same mechanizmy, bo kary obawiać się na razie nie musi.

Cytat:
Wyrok jest prawomocny. Na jego mocy Legia ma też zwrócić mężczyźnie 735 zł będące kosztem procesu odwoławczego. Sąd oddalił zarazem żądanie Franciszka M., by pozwany klub wpłacił też 1000 zł na PCK za naruszenie jego godności.
Kpina. Doskonały przykład na to że obie strony musza się dogadać. Potrzebna jest wola współpracy a nie walka na przepisy prawne którą wygra klub - wtedy problem zniknie sam.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 28.03.2014 o godz. 13:31.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując