Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4393
Stary 28.03.2014, 12:06
@Lukasz
My zostaliśmy zatrzymani za "udział w nielegalnym zbiegowisku o charakterze chuligańskim"(z czym jednak od 5 lat żaden sędzia nie może się zgodzić, i prokuratura przegrywa sprawę za sprawą), a nie dlatego, że organizator miał prawo nas nie wpuścić. Organizator dzień przed meczem na swojej stronie internetowej podał, że do wejścia na mecz nie są potrzebne żadne karty kibica, i bilety będą w wolnej sprzedaży.
Odpowiedz cytując