Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.03.2014, 09:38
vabanq napisał(a):Wyświetl post
ale że niby po co nam puchary ?
Jak to po co? Wstawimy je sobie do muzeum które ma się wkrótce wybudować . A na poważnie to niech ręka boska broni pracowników klubu przed myśleniem w stylu "po co nam puchary?" i kolejkami cudów na koniec sezonu...
Odpowiedz cytując