vabanq napisał(a):

|
ale że niby po co nam puchary ?
|
Jak to po co? Wstawimy je sobie do muzeum które ma się wkrótce wybudować

. A na poważnie to niech ręka boska broni pracowników klubu przed myśleniem w stylu "po co nam puchary?" i kolejkami cudów na koniec sezonu...