Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4380
Stary 28.03.2014, 08:16
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
Teraz oprawy będą tak jak bodajże na Arenalu przez zew firmę. Dzień wcześniej będzie wiadomo co i jak
na takiej oprawie powinien być napis w stylu:

1. "Jacku jesteśmy z Tobą"
2. "Wygraj mecz życia"

ale najbardziej pasuje: Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!
Odpowiedz cytując