Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
wisełka2014
Junior Member
Od: 03.2014
Offline
#
1419
28.03.2014, 07:17
Kocur i
El'kabat
Dzięki za opinie, raczej wybiorę się do komisu i zobaczę jak te telefonu śmigają. A później jak coś to leće do salonu.
wisełka2014
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisełka2014
Znajdź inne posty napisane przez wisełka2014