|
Bednarz wyoutsource`ował nam już:
1) dział marketingu
2) szkółkę
3) bazę treningową
4) siedzibę klubu ( wynajem stadionu wyłącznie na dzień meczowy)
Co nam jeszcze pozostało ? Jakiś magazyn na obuwie i sprzęt zawodników ?
Ciekawe gdzie będziemy za 3 lata przy takim modelu zarządzania... Ja .......ę!
|