Szanowni Panowie;
posiadam obecnie Lumię 820.
Jest okej, choć aparat jest dla mnie za słaby.
Interesuje mnie coś, z lepszym aparatem. Może Lumia 1020 i zawrotne 41 mln pixeli?
Tak wiem, pixele to nie wszystko - ale jednak drugiego takiego aparatu nie ma
