Paweł napisał(a):

Wisła podpisała umowę z UFA Sports. Firma będzie zajmować się interesami "Białej Gwiazdy"
źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...azdy,id,t.html
Kojarzy ktoś, czy jakieś "poważne" kluby mają tego typu umowy z firmami zewnętrznymi, bo lista partnerów UFA Sports raczej nie napawa optymizmem?
|
Nikt poważny nie oddaje praw marketingowych zewnętrznej firmie. W Polsce próbowała już Lechia ze Sportfive - w 2010 roku zwarli umowę na 10 lat, miały być złote góry, sponsorzy itp. i nic z tego nie wyszło, wszystko co udało się pośrednikowi załatwić do tej pory to chyba sparing z Villareal.
To nie jest żaden krok milowy jak twierdzi ten łysy pseudoprezes, tylko pozbycie się potencjalnego i ważnego dla klubu źródła przychodu, już pomijając jakie pomysły może mieć firma w żaden sposób nie związana z klubem (taka ciekawostka: jedna z 5 osób pracujących w UFA Sports miała staż w dziale handlowo marketingowym po gorszej stronie błoń).
Pseudoprezes ce..... się ostatnio podobno otwartością i szczerością (he,he) - to może poda konkrety odnośnie procentowej prowizji dla UFO.