Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4358
Stary 27.03.2014, 18:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Nie ma Spytkowic Średnich. Co najwyżej Kauflandowice Niskie. Ale wiadomo o co chodzi
Cieszy fakt, że chyba tli się jeszcze w tobie namiastka Wiślaka.


------------------------------------------
Podobieństwo uderzające...

Ostatnio edytowane przez SharksiK : 27.03.2014 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując