wisełka2014 napisał(a):

|
Proponowane modele przez Ciebie ostatnio zaprzątają mi głowę, skłaniam się do "Z". Może ktoś jeszcze napisać czy telefon jest ok i jak się sprawuje?
|
Moja kobita ostatnio wzieła Zetke z T-mobile. Powiem Ci tak-fajny telefon,ale jakos nie rzuca na kolana. Jak porównuję go ze swoim s3 to wypada blado. Sam wyświetlacz to wdg. mnie dwie klasy lepszy w Samsungu.
Ja na Twoim miejscu bym brał S3,który teraz już zszedł poniżej tysiaka.