Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 27.03.2014, 18:07
wisełka2014 napisał(a):Wyświetl post
Proponowane modele przez Ciebie ostatnio zaprzątają mi głowę, skłaniam się do "Z". Może ktoś jeszcze napisać czy telefon jest ok i jak się sprawuje?
Moja kobita ostatnio wzieła Zetke z T-mobile. Powiem Ci tak-fajny telefon,ale jakos nie rzuca na kolana. Jak porównuję go ze swoim s3 to wypada blado. Sam wyświetlacz to wdg. mnie dwie klasy lepszy w Samsungu.

Ja na Twoim miejscu bym brał S3,który teraz już zszedł poniżej tysiaka.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując