Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4345
Stary 27.03.2014, 15:22
fialo napisał(a):Wyświetl post
Tylko ze mieszkańcy Spytkowic Dolnych to pomimo tego że (używając tej samej analogii) czasem pobiją się z kimś to w gruncie rzeczy dobre i wesołe chlopaki, które rozkręcja każda imprezę i to za nimi szły najlepsze dupy. Właściciel teoretycznie pozbył się problemów sporadycznych "bojek", ale klienci juz nie chcą w większości chodzić juz na dyskotekę bo nie ma kto rozbijać towarzystwa a na parkiecie same Helgi. Prędzej czy później właściciel zrozumie ze chłopaki ze Spytkowic Dolnych są mu jednak bardzo potrzebni w biznesie.

Checkmate, motherfucker
Nie zapominjmy o chłopakach z Spytkowic Średnich, którzy się rozbrykali , wpadli , rozdupcyli i przegonili wszystkich ze Spytkowic Górnych w cztery wiatry...

Ni ma imprezki!
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 27.03.2014 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując