|
Chciałbym tylko nieśmiało zakomunikować, że od 25 marca br. wg informacji zawartych w komunikacie Wisły Kraków S.A. nie posiadamy już własnego działu marketingu wobec czego wypadałoby zmienić nazwę tematu na hmm...
Aktualni pracownicy Wisły: prezes, rzecznik prasowy... i chyba tyle.
|