Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4344
Stary 27.03.2014, 15:16
Chciałbym tylko nieśmiało zakomunikować, że od 25 marca br. wg informacji zawartych w komunikacie Wisły Kraków S.A. nie posiadamy już własnego działu marketingu wobec czego wypadałoby zmienić nazwę tematu na hmm...

Aktualni pracownicy Wisły: prezes, rzecznik prasowy... i chyba tyle.
Odpowiedz cytując