Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9399
Stary 27.03.2014, 15:09
fox mulder napisał(a):Wyświetl post
Nasze byłe gwiazdy za granicą też słabo. Marcelo utknął na ławce w Hannoverze, a Melikson jest tylko zmiennikiem w walczącym o utrzymanie Valenciennes. Nie pogniewałbym się gdyby któryś z nich wrócił na Reymonta, szczególnie ten pierwszy.

Probierz może i przeciętny trener ale znowu zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia. To akurat źle.
Spokojnie, Melikson na 30 rozegranych meczów przez Valenciennes zagrał w 28, 17 w podstawowym i 11 z lawki, take zle nie jest. Ostatnie ich 10 meczów, to 4 w podstawowym, 6 z ławki, ale w każdym grał... takze jakoś źle nie jest.

A Marcelo? Cóż, w lutym przegrali 3 mecze z rzędu 2-0,2-0 i 4-0, nie tylko jemu się oberwało. Dopiero od 4-5 kolejek nie gra, do tego momentu grał w każdym meczu i praktycznie cały czas po 90min, dali za niego 4-5 mln euro, także napewno go będą trzymać... Chwilę ławka i pewnie znów wskoczy..
Odpowiedz cytując