Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4335
Stary 27.03.2014, 14:20
Od "sławetnego" meczu z Ruchem minął już chyba miesiąc. Czy POlicja, która tak sie wtedy chwaliła, że ma wszystkie nagrania itp. dokonała jakis zatrzymań? Zapewne gdyby tak bylo to wszystkie tvn-y i wyborcze juz by o tym trąbiły. To co, może jednak race były z innego miejsca? Chyba kolejna kompromitacja.
Acha, no tak zatrzymano prezesa SKWK, który "utrudniał pracę POlicji". Ciekawe jak On tego dokonał? Juz to widzę, jak wpada umundurowany w pełni POlicjant z pałka i gazem a prezez staje w drzwiach i mówi:
http://www.youtube.com/watch?v=V4UfAL9f74I
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując