Ja korzystam ze Stravy, do endomondo się trochę zniechęciłem, ze względu na liczne błędy oraz coraz mniejsza ilość funkcji w bezpłatnej formie...
Kocur, swoją drogą na 55km 1700m w pionie to naprawdę szacun, ja 1700m w pionie osiągam jak jadę w góry na południe przy kilometrażu 100-120km
