Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 27.03.2014, 13:16
Ja korzystam ze Stravy, do endomondo się trochę zniechęciłem, ze względu na liczne błędy oraz coraz mniejsza ilość funkcji w bezpłatnej formie...

Kocur, swoją drogą na 55km 1700m w pionie to naprawdę szacun, ja 1700m w pionie osiągam jak jadę w góry na południe przy kilometrażu 100-120km
Odpowiedz cytując