FraMat napisał(a):

Dziekuję.
Tyle mi wystarczy.
|
kropla drąży skałę, krok po kroku, itp. To są słynne powiedzenia, które warto abyś sobie zapamiętał.
FraMat napisał(a):

|
Mogą. Wystarczy, że skontaktują się z klubem i oświadczą, że nie mieli i nie chcą mieć nic wspólnego z akcją osób, które rzucały race. Z akcją, nie z osobami.
|
chyba żartujesz, że mają przyjsć do jakiegoś urzędasa w klubie, który z zasady potraktował ich jak przestępce i będą udowadniać mu, że nie są wielbłądami. Nie dziwie się, ze tylko 7 osób zdecydowało się na takie zachowanie...Ja też, gdybym był w tej grupie, to nigdy nie zdecydowałbym się na pójście do klubu i proszenie o cofnięcie zakazu.
Chciałbym przywołać fragment słynnego przemówienia sejmowego Ministra Becka z 1939 r.:
"Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor."
i na tym poprzestanę. Ludzie honoru nigdy nie zrozumieją ludzi, którzy go nie mają. Tak samo jest w odwrotnym kierunku.