domin_czyzyny napisał(a):

|
To co ja napisałem dzisiaj jest absurdem,
|
Dziekuję.
Tyle mi wystarczy.
domin_czyzyny napisał(a):

|
wielu porządnych ludzi nie może wejśc na stadion i oglądać/dopingować swoją ukochaną drużynę.
|
Mogą. Wystarczy, że skontaktują się z klubem i oświadczą, że nie mieli i nie chcą mieć nic wspólnego z akcją osób, które rzucały race. Z akcją, nie z osobami.