Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 27.03.2014, 12:17
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Katastrofalny pomysł. Kolejny krok w podziale na dużych i małych. Słabszym krajom systematycznie odcina się możliwość zagrania z najlepszymi. Kibice w takiej Mołdawii czy Albanii już nie zobaczą na żywo żadnej lepszej ekipy. I u nas też będzie z tym duży problem.
To znaczy co?
Kibice w tej przysłowiowej Albanii czy Mołdawii nie będą już chodzili na mecze eliminacyjne mistrzostw świata i Europy, kiedy ich repra bedzie grała z taka Anglia, Hiszpanią, czy Niemcami?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując