luke1906 napisał(a):

Katastrofalny pomysł. Kolejny krok w podziale na dużych i małych. Słabszym krajom systematycznie odcina się możliwość zagrania z najlepszymi. Kibice w takiej Mołdawii czy Albanii już nie zobaczą na żywo żadnej lepszej ekipy. I u nas też będzie z tym duży problem.
|
To znaczy co?
Kibice w tej przysłowiowej Albanii czy Mołdawii nie będą już chodzili na mecze eliminacyjne mistrzostw świata i Europy, kiedy ich repra bedzie grała z taka Anglia, Hiszpanią, czy Niemcami?