Ciekawe jak dużą prowizje ugrała UFA...
W sumie marketing u nas i tak nie istniał... żal patrzeć, że przez tyle czasu nikt nie potrafił utworzyć normalnego działu marketingu, a teraz kiedy czas nagli tonący brzytwy się chwyta. W sumie co się dziwić jak nawet sprzątaczki zwalniali na R22. Teraz przynajmniej mamy pożyczkę (licencje) i zewnętrzny marketing, lepsze to niż nic i brak licencji. Choć niesmak pozostał.
Gwiaździsty napisał(a):

|
czyli żaden poważny niemiecki klub nie pozwolił sobie na taką umowę.
|
Żaden poważny klub nie ma takich problemów finansowych.