Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4317
Stary 27.03.2014, 11:24
Ciekawe jak dużą prowizje ugrała UFA...

W sumie marketing u nas i tak nie istniał... żal patrzeć, że przez tyle czasu nikt nie potrafił utworzyć normalnego działu marketingu, a teraz kiedy czas nagli tonący brzytwy się chwyta. W sumie co się dziwić jak nawet sprzątaczki zwalniali na R22. Teraz przynajmniej mamy pożyczkę (licencje) i zewnętrzny marketing, lepsze to niż nic i brak licencji. Choć niesmak pozostał.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
czyli żaden poważny niemiecki klub nie pozwolił sobie na taką umowę.
Żaden poważny klub nie ma takich problemów finansowych.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 27.03.2014 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując