FraMat napisał(a):

Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?
post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
|
Masz rację, źle zrozumiałeś...Ale nie musisz przepraszać.