Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4314
Stary 27.03.2014, 11:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?

post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
Masz rację, źle zrozumiałeś...Ale nie musisz przepraszać.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.03.2014 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując