Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4313
Stary 27.03.2014, 11:13
Tak.
wg. mnie podpisanie takiej umowu jest krokiem milowym biorąc pod uwagę że Nasz marketing od 2 lat nie może skyboxa sprzedać.
Serio, pisałem juz o tym wcześniej : mój szef interesował sie skyboxem, napisał meila do nich o cenę i nie dostaliśmy zadnej odpowiedzi. a to było rok temu.Więc ja sie nie dziwię że nie sprzedawali ich ....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując