Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4312
Stary 27.03.2014, 11:06
UUUU ładnie ktoś kto te notatki pisze odpływa:

"Wisła Kraków zrobiła kolejny milowy krok w swojej ponad stuletniej historii. Po podpisaniu umowy z władzami miasta Krakowa w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana oraz po wybudowaniu nowoczesnej bazy treningowej Białej Gwiazdy w Myślenicach przyszedł czas na związanie się z silnym partnerem marketingowym – firmą UFA Sports."

Podpisanie jakieś bzdetnej umowy jest krokiem milowym? Halllo ziemia!!!!

Też jakoś mi umknęło że bazę wybudowaliśmy. Kto to budował? Franek opiniował projekt? Głowacki wiem że brał cegłówki na głowę ale nie wiem kto to budował.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?

post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
No całkowicie źle to zrozumiałeś.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 27.03.2014 o godz. 11:12.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując