UUUU ładnie ktoś kto te notatki pisze odpływa:
"Wisła Kraków zrobiła
kolejny milowy krok w swojej ponad stuletniej historii. Po podpisaniu umowy z władzami miasta Krakowa w sprawie użytkowania Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana oraz po
wybudowaniu nowoczesnej bazy treningowej Białej Gwiazdy w Myślenicach 


przyszedł czas na związanie się z silnym partnerem marketingowym – firmą UFA Sports."
Podpisanie jakieś bzdetnej umowy jest krokiem milowym? Halllo ziemia!!!!
Też jakoś mi umknęło że bazę wybudowaliśmy. Kto to budował? Franek opiniował projekt? Głowacki wiem że brał cegłówki na głowę ale nie wiem kto to budował.
FraMat napisał(a):

Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?
post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
|
No całkowicie źle to zrozumiałeś.