Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 27.03.2014, 11:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?

post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
Chyba jednak źle zrozumiałeś.
Odpowiedz cytując