Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4310
Stary 27.03.2014, 10:59
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post


Tzn. jeśli w Twojej dzielnicy często obrabiają, oszukują i gwałcą kobiety, to POlicja ma prawo wyrywkowo wyłapać niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla ww niewiast. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy mają prawo przeprowadzić śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamknąć do tzw. "aresztu wydobywczego". Jeśli delikwent po takim śledztwie okaże się niewinny, to przecież nic się nie stało. Niech skontaktuje się z "pomocą techniczną", niech straci honor, upokorzy się przed jakimś bałwanem za biurkiem i niech udowodni, że nie jest wielbłądem...łatwo jest mówić, gdy niesprawiedliwość systemu dotyka kogo innego, gdy dotknie Ciebie lub twoich bliskich lub przyjaciół to szybko weryfikuje się tzw. swoje zdanie na ten temat.
Przepraszam jeśli źle zrozumiałem.
Sugerujesz, że po meczu z Ruchem Policja wyrywkowo wyłapała niewinnych młodzieńców (wg tzw. algorytmu), którzy stanowią zagrożenie dla klubu?. Następnie na komendzie, pod presją medialną i polityczną, psy przeprowadziły śledztwo w stylu "Klewek", następnie zamkneły do tzw. "aresztu wydobywczego"?

post roku , nadaje się do jednej z nagród w naszym konkursie...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując