Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4305
Stary 27.03.2014, 10:01
Kojarzy ktoś, czy jakieś "poważne" kluby mają tego typu umowy z firmami zewnętrznymi, bo lista partnerów UFA Sports raczej nie napawa optymizmem?[/QUOTE]

Nie jest to sprawdzona informacja, ale nie sądzę żeby miały. Po co oddawać komuś procenty od tego co można mieć w całości samemu. Wystarczyłoby znaleźć osoby, które oprócz pobierania pensji, PRACUJĄ. Chyba nie jest to aż takie trudne skoro w Poznaniu czy Warszawie udało się na dobrych warunkach, bez większych problemów. No ale cóż, nie przypuszczam, że to całe ufo wzięło u nas z przypadku.
Odpowiedz cytując