Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 27.03.2014, 09:05
Mam "Z"etkę od grudnia - żadnego błędu aplikacji, ani razu się nie zwiesił - dla mnie bomba. Jestem mega zadowolony - po przesiadce z Xperi Arc to jak 126p a SLK.

Obsługuje szybki net więc w domu na Wi-Fi śmigam na 5 GHz a w Krakowie bez problemu łapie ten najszybszy 4g LTE w Play'u.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując