|
Mam "Z"etkę od grudnia - żadnego błędu aplikacji, ani razu się nie zwiesił - dla mnie bomba. Jestem mega zadowolony - po przesiadce z Xperi Arc to jak 126p a SLK.
Obsługuje szybki net więc w domu na Wi-Fi śmigam na 5 GHz a w Krakowie bez problemu łapie ten najszybszy 4g LTE w Play'u.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|