Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 27.03.2014, 08:35
raindog napisał(a):Wyświetl post
Każdy miał przecież prawo przyjść do klubu, stwierdzić, że potępia odpalanie rac w kierunku stadionu i jest w stanie przyjść na mecz, mimo obecności policji. Kara cofnięta.

Jeśli nie jest tego w stanie zrobić, a był owego feralnego dnia w restauracji, to znaczy, że nie jest bez winy. Koniec kropka.


chyba już czas przestać tu zaglądać
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując