@WISŁAZWE: niezła zmyła z tym niegraniem..rzadko kiedy widze na forum padaja wygrane w triplach i więcej..klątwa jakaś?
@El'kabat: ja gram od 10 do 50 zł na kupon..jak coś wygram to czasem próbuje po niższych kursach zejsc z AKO i zagrac ciut wiecej ale rzadko to robie bo historia tych wydarzen jest in minus..a kupony w granicach 5-7 meczy z AKO 15-30 wchodza...wczoraj co podałem tu to masakra dziś dwa kupony po AKO 84 i 92 siadły i badz tu madry
@WiślakNH: ostatnio widzę że wiecej wchodzi mi rodzynków na live niż przedmeczowe stawienie i analizy kto nie zagra i co moze sie zdarzyc..polecacie jakies stronki z proponowanymi typami czy tylko swoje ligi obstawiasz?