Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4297
Stary 26.03.2014, 22:09
raindog napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
Wielu z nich to ludzie, którzy zapłacili za karnet, a jako najbardziej lojalni klienci klubu zostali osądzeni bez sądu i prawa do obrony.
KŁAMSTWO [...]
Możesz mi wyjaśnić, gdzie w tym fragmencie widzisz fałsz

Osobiście znam co najmniej kilka osób, które przed rozpoczęciem rundy zakupiły karnet, a dostały zakaz od klubu za to, że... oglądali mecz z Ruchem w restauracji "U Wiślaków". Ludzie, którym race są obojętne, za Wisłą zjeździli kawał Polski i Europy, a dostali bana za obecność w sektorze C na derbach.

Słyszałeś coś o jakimś procesie przeciwko Nim Postawiono Im zarzuty za cokolwiek
Odpowiedz cytując