raindog napisał(a):

Cytat:
|
Wielu z nich to ludzie, którzy zapłacili za karnet, a jako najbardziej lojalni klienci klubu zostali osądzeni bez sądu i prawa do obrony.
|
KŁAMSTWO [...]
|
Możesz mi wyjaśnić, gdzie w tym fragmencie widzisz fałsz
Osobiście znam co najmniej kilka osób, które przed rozpoczęciem rundy zakupiły karnet, a dostały zakaz od klubu za to, że... oglądali mecz z Ruchem w restauracji "U Wiślaków". Ludzie, którym race są obojętne, za Wisłą zjeździli kawał Polski i Europy, a dostali bana za obecność w sektorze C na derbach.
Słyszałeś coś o jakimś procesie przeciwko Nim

Postawiono Im zarzuty za cokolwiek
