rafkur napisał(a):

|
Obstawiam, że dla 90% zarządów klubów w tym kraju wyjazdy to zło konieczne. Nikt tego wprost nie powie ale tak jest. Dochodów zero a jeszcze ewentualne kłopoty.
|
Ale skasować pieniadze za 2 tys. biletów kibiców przyjezdnych na R22 to już nie jest zło konieczne. Jakby tak wszyscy myśleli jak Bednarz to ten nie zacierałby swoich brudnych łap z radości, gdy "bandyci" z innych klubów powiększają mu frekwencję i podwyższają słupki zysku, któr tak lubi.