Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4289
Stary 26.03.2014, 20:41
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam, że dla 90% zarządów klubów w tym kraju wyjazdy to zło konieczne. Nikt tego wprost nie powie ale tak jest. Dochodów zero a jeszcze ewentualne kłopoty.
Ale skasować pieniadze za 2 tys. biletów kibiców przyjezdnych na R22 to już nie jest zło konieczne. Jakby tak wszyscy myśleli jak Bednarz to ten nie zacierałby swoich brudnych łap z radości, gdy "bandyci" z innych klubów powiększają mu frekwencję i podwyższają słupki zysku, któr tak lubi.
Odpowiedz cytując