|
Nasze byłe gwiazdy za granicą też słabo. Marcelo utknął na ławce w Hannoverze, a Melikson jest tylko zmiennikiem w walczącym o utrzymanie Valenciennes. Nie pogniewałbym się gdyby któryś z nich wrócił na Reymonta, szczególnie ten pierwszy.
Probierz może i przeciętny trener ale znowu zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia. To akurat źle.
|