Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9395
Stary 26.03.2014, 16:21
Nasze byłe gwiazdy za granicą też słabo. Marcelo utknął na ławce w Hannoverze, a Melikson jest tylko zmiennikiem w walczącym o utrzymanie Valenciennes. Nie pogniewałbym się gdyby któryś z nich wrócił na Reymonta, szczególnie ten pierwszy.

Probierz może i przeciętny trener ale znowu zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia. To akurat źle.
Odpowiedz cytując