Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
1731
26.03.2014, 14:09
Zapraszam do moich sklepów ul. Szlak 47 (na przeciwko ZUS na Pędzichowie) lub ul. Dietla 36
Powiedz, że jesteś z forum to dostaniesz gratisy i rabat
https://www.facebook.com/sportxplode
Ostatnio edytowane przez qqbaa : 26.03.2014 o godz. 14:12.
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa