JacobCFC napisał(a):

Czyli twierdzisz, że osoby które próbowały coś śpiewać na Zawiszy leżą połamane w szpitalach?
pranie mózgów trwa
|
A czy doping był zorganizowany i odbył się na trybunie C?
Idę o zakład, że jakby znalazła się grupa ludzi chcąca tam wejść i organizować doping to by źle skończyli.
